NIEZAPOMNIANA PRZYGODA POD LODEM OD 20.01(weekendy)

NIEZAPOMNIANA PRZYGODA POD LODEM OD 20.01(weekendy)

Serdecznie zapraszamy na niezapomnianą przygodę Pod Lodem!

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić na nasze nurkowania podlodowe, które zaczynamy od dnia 20.01.2024 (weekendy) do końca bezpiecznego lodu.

Nasze miejsca nurkowań to Jeziora Jegocin, Łęsk (Hańcza – jeśli pozwoli), które w tym okresie jest pokryte pięknym lodem. Woda jest krystalicznie czysta, a podwodny krajobraz zapiera dech w piersiach. Podczas nurkowania będziecie mieli okazję do podziwiania podlodowego świata jezior, jak również podniesienia swoich kwalifikacji.

Nasza doświadczona ekipa zapewni Wam profesjonalne przygotowanie i bezpieczne warunki podczas nurkowania.  Zapewniamy również sprzęt nurkowy jak również sprzęt zabezpieczający, jednak zachęcamy Was do zabrania własnego, jeśli takowy posiadacie. Po zakończonym nurkowaniu w zimnej wodzie czekać będzie na Was gorąca herbata.

Aby wziąć udział w naszym nurkowaniu podlodowym, prosimy o potwierdzenie swojej obecności oraz dokonanie rezerwacji miejsc na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z nami tel. 608 817 518 lub e-mail. atlantis@atlantis-diving.pl

Mamy nadzieję, że przyłączycie się do nas i doświadczycie razem z nami niepowtarzalnej przygody nurkowania pod lodem.