Title Image

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy osobami, które łączy euforia odkrywania nieznanych zakątków podwodnych krain. Wieloletnie doświadczenie i umiejętności zdobyte w wielu miejscach na świecie są do waszej dyspozycji. Dzielimy się każdą cząstką naszej wiedzy poprzez warsztaty, szkolenia i kursy.

Organizujemy wyjazdy w różne zakątki świata zarówno indywidualne jak i grupowe dla firm i grup zorganizowanych. Z nami poznasz świat jakiego jeszcze nie widziałeś.

Aby zdobyć najbogatsze doświadczenia i zaznać największej radości, po prostu zanurkuj z Nami. Wszystkie wyzwania w wodzie i pod wodą pokonujemy poprzez przygotowania, fizyczne zdolności i efektywną aplikację wiedzy i umiejętności.

Nasi instruktorzy

Zbigniew Kwiatkowski

Zbigniew Kwiatkowski „ZIBI” Fanatyk nurkowania, nurek rebreatherowy, Instruktor nurkowania M2 KDP-CMAS. Od 2010r zafascynowany alpejskimi jeziorami oraz nurkowaniem pod lodem. Od niedawna nurek jaskiniowy. Zadając się z nim należy pamiętać że cierpi na nurko-holizm.

Dominik Honzo Graczyk

Instruktor nurkowania M2 KDP-CMAS, instruktor nurkowania jaskiniowego oraz wielu specjalizacji rekreacyjnych i technicznych, a także grotołaz i podróżnik. Nurkuje od 1996 roku, w jaskiniach od 2005 r. Brał udział w wielu wyprawach eksploracyjnych do jaskiń m.in. na Kaukazie, Krymie, Bałkanach (Rumunia, Serbia, Bośnia, Czarnogóra, Kosowo, Albania), Karaibach, w Meksyku, ale także w Tatrach polskich i słowackich.

Na swoim koncie ma ponad 2 kilometry odkrytych podwodnych korytarzy. Poza nurkowaniem jaskiniowym specjalizuje się w nurkowaniu z osobami z niepełnosprawnością ruchowo-sensoryczną, ale cieszy go każdy pobyt pod wodą, niezależnie od szerokości geograficznej. Lubi przekazywać swoją wiedzę i uczyć praktycznych aspektów nurkowania.

Założyciel grupy SPELEOnurkowanie zrzeszającej nurków jaskiniowych i nurkujących grotołazów.

Zawodowo fizjoterapeuta i nauczyciel akademicki ze stopniem doktora (rozprawa doktorska nt. fizjologii nurkowania osób z niepełnosprawnością ruchową).

Paweł Liciago

Instruktor nurkowania M1 KDP CMAS. Nurkuję od 2004 roku, nieprzerwanie zafascynowany podwodnym światem. Pasja stała się sposobem na życie. Wody mazurskich jezior, pięknego Bałtyku czy meksykańskich jaskiń nauczyły mnie wiele, chętnie podzielę się tą wiedzą. W nurkowaniu najważniejsi są wspaniali ludzie, których spotykam uprawiając ten wyjątkowy sport.

Paweł Kulesza

Paweł Kulesza „Gumiś” – instruktor nurkowania M1 KDP-CMAS. Nurkuje od 2006 roku, w jaskiniach od 2015 r. W szczególności pasjonuje mnie nurkowanie jaskiniowe jak i piękno górskich jezior.