Title Image

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy osobami, które łączy euforia odkrywania nieznanych zakątków podwodnych krain. Wieloletnie doświadczenie i umiejętności zdobyte w wielu miejscach na świecie są do waszej dyspozycji. Dzielimy się każdą cząstką naszej wiedzy poprzez warsztaty, szkolenia i kursy.

Organizujemy wyjazdy w różne zakątki świata zarówno indywidualne jak i grupowe dla firm i grup zorganizowanych. Z nami poznasz świat jakiego jeszcze nie widziałeś.

Aby zdobyć najbogatsze doświadczenia i zaznać największej radości, po prostu zanurkuj z Nami. Wszystkie wyzwania w wodzie i pod wodą pokonujemy poprzez przygotowania, fizyczne zdolności i efektywną aplikację wiedzy i umiejętności.

Nasi instruktorzy

Zbigniew Kwiatkowski

Zbigniew Kwiatkowski „ZIBI” Fanatyk nurkowania, nurek rebreatherowy, Instruktor nurkowania M2 KDP-CMAS. Od 2010r zafascynowany alpejskimi jeziorami oraz nurkowaniem pod lodem. Od niedawna nurek jaskiniowy. Zadając się z nim należy pamiętać że cierpi na nurko-holizm.

Paweł Liciago

Instruktor nurkowania M1 KDP CMAS. Nurkuję od 2004 roku, nieprzerwanie zafascynowany podwodnym światem. Pasja stała się sposobem na życie. Wody mazurskich jezior, pięknego Bałtyku czy meksykańskich jaskiń nauczyły mnie wiele, chętnie podzielę się tą wiedzą. W nurkowaniu najważniejsi są wspaniali ludzie, których spotykam uprawiając ten wyjątkowy sport.

Paweł Kulesza

Paweł Kulesza „Gumiś” – instruktor nurkowania M1 KDP-CMAS. Nurkuje od 2006 roku, w jaskiniach od 2015 r. W szczególności pasjonuje mnie nurkowanie jaskiniowe jak i piękno górskich jezior.

Paweł Stachowiak

Instruktor nurkowania M1 KDP CMAS, instruktor nurkowania MSWiA, Nurkuję od 2003 roku. Zawodowo od 2010 roku jestem strażakiem Specjalistycznej Grupie Ratownictwa Wodno-Nurkowego w Państwowej Straży Pożarnej. Prowadzę szkolenia dla nurków PSP z całej polski. Prywatnie zafascynowany nurkowaniem wrakowym oraz konfiguracją sidemount.

Grzegorz Adamski

Grzegorz Adamski „gello666”. Instruktor nurkowania M1 KDP CMAS. Nurkuję od 2013 roku. To moja pasja dająca mi wielką radość i satysfakcję, bez względu czy są to wody tropikalnego morza, górskiego jeziora czy mrok polskich wód, jaskiń i wraków. Moją „codzienną” konfiguracją jest SM.